En sevilen 7 aşırı yakın seks pozisyonu

En sevilen 7 aşırı yakın seks pozisyonu
Bazen Brad Pitt’i şaşırtacak cinsten cesur ve sıra dışı şekilde sevişmek istersiniz. Partneriniz ve siz duygusallıktan biraz uzak bir şeyler tercih eder ve akıllara şaşkınlık veren bir deneyim yaşamak istersiniz. İşte çok seveceğiniz 7 seks pozisyonu.

Kaşık pozisyonu
Eğer dış taraftaysanız, o zaman koruyucu rolünü üstleniyorsunuz demektir. İç tarafta kalan ise, güvenli ve seksi hisseder. Ayrıca eğer iç tarafta olacaksanız, partneriniz sizi elini kullanarak uyarabilir ve ilişkiye girebilir. Ya da seviyorsanız ikisini de yapabilirsiniz. İkisini yapmak her zaman kazandırır.

Sarmal pozisyonu
Partnerinizin sırtına bacaklarınızı dolayarak misyoner pozisyonu değiştirebilirsiniz. Böylece, partnerinizi daha derinden hissedebilirsiniz. Öyle iç içe olursunuz ki, vücutlarınız birbirine karışır, çok daha fazla zevk alırsınız ve böylece seks çok daha iyi bir hale gelir.

Yan yana
Kaşık pozisyonunun yüz yüze olan versiyonudur, böylece birbirinizin gözlerine bakma fırsatından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda zirve noktaya daha yakın olursunuz. Çok tatlı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, partnerinizin yüzünü sevip okşayarak çok derin bulduğunuz hislerinizi fısıldayabilirsiniz.

Denizyıldızı
Doğru kişiyle harika bir deneyim yaşatabilir. Sırt üstü uzanın ve denizdeki en güzel denizyıldızı olduğunuzu düşünerek kollarınızı ve bacaklarınızı açın. Partnerinize, her yerinin sizle eşleşecek şekilde üstünüze uzanmasını söyleyin. Birbirinizin her noktasına dokunuyormuş gibi hissettirir. Aynı zamanda birbirinizi daha çok öpebilirsiniz.

Basit doggy
Doggy pozisyonunun bu basit çeşidi sizi daha da yaklaştırabilir, hem gerçek hem mecaz anlamda. Karnınızın üstüne uzanın, partneriniz de eliyle size dokunabilecek şekilde ya da arkanızdan sevişmeye hazır şekilde bacaklarınızın arasına yerleşsin. Tüm vücudunuzla hissedeceksiniz ve aynı zamanda seks esnasında onu öpebilmeniz için de kafanızı çevirme açısından kolay bir pozisyon olacaktır.

At binme
Partnerinizden bağdaş kurarak oturmasını isteyin. Sonra onun kalçalarını bacaklarınızla saracak şekilde kucağına oturun. Aynı zamanda göz teması kurabilirsiniz. Ona temas etmek ve sürtünmek hoşunuza gidecektir.

Nasıl isterseniz
Yukarıdakilerin çok hoş olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak sizi gerçekten aşktan sarhoş edecek olan şey kendinizi birine teslim etmek ya da siz üstteyken gözlerinin içine bakmaktır. Belli pozisyonlar ve hassasiyetten daha çok duygusal öncelik önemlidir. Birine çok sert gelen bir şey sizin için çok güzel olabilir ya da tam tersi. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey çok fazla deneme yapmaktır.скачать dle 11.3

0
07.05.2017 503
Facebook Şərhlər:
2017. Yalnız Böyüklər üçün (18+)!
Яндекс.Метрика