Kadınlarda orgazmın belirtileri nelerdir? Her kadının yaşadığı 10 orgazm türü

Kadınlarda orgazmın belirtileri nelerdir? Her kadının yaşadığı 10 orgazm türü
Kadın orgazmı nedir? Orgazm olmanın yolları nelerdir? Kadınlarda orgazmın belirtileri nelerdir? Kadını orgazma ulaştırmanın yolları nelerdir? Hepsi bu haberde!

Orgazm nedir?
Cinsel uyarım ve cinsel zevkin en doruk noktasına verilen isimdir.

Orgazm nasıl anlaşılır?
Bunun genelde %90’ı “Bu mu?! Bu, o mu?!”, kalan %10’u ise “Sonsuza dek değiştim. İşte şimdi gerçekten yaşamaya başlayacağım. Bu günü bir kenara not edeceğim ki sonsuza dek kutsal olarak kalsın.” dır.

"Orgazmda gittikçe daha iyi oluyorum" orgazmı: Bu durum, genelde ilk orgazmınızı izleyen birkaç ay içerisinde görülür; ama orgazmda gerçek bir profesyonel olmaya ve kendinizi ve partnerinizi bir sonraki seviyelere taşımaya başladığınız ilk birkaç yılda da yaşanabilir.

"Ev, oda arkadaşım gelmeden bir 10 dakika daha boş olacak, hemen orgazm olmam lazım" orgazmı: Odada arkadaşınız gelmeden önce çok az zamanınız olduğunu ve hemen orgazm olmazsanız hiçbir şey yapamayacağınızı, çünkü arkadaşınız odada ders çalışırken mastürbasyon yapmanın iğrenç olduğunu bilmenin vahşi ve seksi bir yanı vardır. İhtiyaç ve zaman sınırının kombinasyonu, oldukça spesifik ve inanılmaz bir orgazm demektir.

"Aman tanrım, hiç bitmeyecek sandım ama değdi" orgazmı: Hiç bitmeyecekmiş gibi mastürbasyon yapıp bir türlü oraya gelemediğiniz, sakin kalıp sizi bekleyen orgazma ulaşmak için elinizden geleni yapmaya devam ettiğiniz orgazmdan bahsediyoruz. Sonuç genelde “Evvet!! İşte bunun için değer!”dir.

"Aman tanrım, hiç bitmeyecek sandım ama sonuçta değmedi" orgazmı: Bu orgazm son derecede kabadır. 45 dakika boyunca sabredip farklı teknikler ve pozisyonlarla uğraştığınızı bilmez. Sonuç mu? Elde var sıfır.

"Vay canına, bu adamdan beklemezdim" orgazmı: Bilirsiniz, bir adamla takılıyorsunuzdur ve cinsel beklentileriniz minimum düzeydedir; ama öyle hareketler yapar ki aklınız başından gider. Gözlerinizi diker ve “Kimsin sen?” dercesine bakarsınız. İşte o orgazm.

"Aman tanrım, üç aydır takıldığım adam sonunda vücudumun nasıl çalıştığını anladı" orgazmı: Yeni bir partnerle seks yapmak, uzun bir süre boyunca oldukça tuhaf, sert ve absürt olabilir; onun için deli olsanız da orgazma ulaşabilmeniz için ne yapması gerektiğini bulamadığınızdan hayal kırıklığına uğrarsınız. Sonunda başardığında ise birlikte içi para dolu bir kasanın şifresini çözmüş gibi hissedersiniz.

"Eh, teknik açıdan bu muydu" orgazmı: 5 numaraya benzer; ama uzun sürmesi gerekmez. Seks oldukça normal gözükmektedir, her şey yolundadır – bitiş çizgisine gelene dek, “Hıh? Bu muydu? Gerçekten mi?”.

"Tüm gün mastürbasyon yapmak istedim ama bir türlü yapamadım, şu an iş başındayım, harika" orgazmı: Tüm gün boyunca acayip istekliydiniz; ama saat beşe kadar çalışmanız gerekti, işten sonra da iki saat kurs. Tek yapmak istediğiniz şey ise bir an önce eve gidip mastürbasyon yapmak. Sonunda kendinizi eve attınız, kıyafetlerinizi çıkardınız işe koyuldunuz. İşte beklenen orgazm…

"Hiç kimsenin olmadığı bir gezegene transfer oldum ve artık tamamen gökkuşaklarından yapılmış bir yıldız insanım" orgazmı: Birçokları için tarif edilmesi zor olan bu orgazmı yaşadığınızda, tüm vücudunuz altından yapılmış devasa bir klitorise dönüşür ve sonsuza dek hatırlanır. Bir gün, bu orgazmı size yaşatan kişi ile ayrılsanız bile o kişi daima geçici olarak görüşünüzü kaybetmenizi ve insandan çok orgazm olan bir kuyruklu yıldıza dönüşmenizi sağlayan kişi olarak kalacaktır.скачать dle 11.3

0
07.05.2017 240
Facebook Şərhlər:
2017. Yalnız Böyüklər üçün (18+)!
Яндекс.Метрика